Kurumsal Bilgiler

İşinde uzman ekibi ile 2003 yılında tartı aletleri üretimi yapmak için kurulan firmamız o günlerde sadece baskül üretimi yapmaktaydı,sektörün ihtiyaçları doğrultusunda zaman içinde ürün çeşitliliğini artıran firmamız her zaman daha iyisini yapmak hedefi ile bugün 100 Kg dan 100 tona kadar çeşitli kapasite ve özelliklerde tartı sistemleri üretmektedir,  

DELTA Tartı Sistemleri olarak DELTA markası ile kendi bünyemizde imalatını yapmış olduğumuz tartı aletlerinin kalitesine son derece önem vermekteyiz,çünkü biliyoruzki emeğiniz ve hakkınız kutsaldır.Buradan yola çıkarak ürettiğimiz ve satışını yaptığımız tüm tartı aletlerinin sizlere güvenli ve doğru bir şekilde ulaşması için gerek üretimde gerekse üretimden sonraki tüm kalite kontrolleri teknik elemanlarımızca yapılmaktadır.

Üretime verdiğimiz önem kadar Arge faliyetlerinede önem veren firmamız 2009 yılı itibarı ile henüz Türkiyede üretimi yapılmayan daha çok hayvancılık sektöründe kullanılan yük hücrelerinin imalatınada başlamış bulunmaktadır,bu vesile ile gerek ülke ekonomisine gerekse yerli makine üreticilerine destek olmaya çalışmaktayız.

Tabiki bu ürünler endüstriyel yük hücrelerinin imalatı  kapısınıda aralamaktadır ve C3 sınıfı yük hücrelerinin üretimine geçilmesi için çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir.

Tartı teknolojilerini yakından takip eden firmamız her türlü yeniliğe açık,araştırmacı ve konusunda uzman personeli ile ülkemizin kalkınması için çalışmalarına devam edecektir.

Bize güvenerek bizden tartı aleti alan müşterilerimize teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz. ”KALİTELİ ÜRÜN,GÜLER YÜZLÜ HİZMET” Temel ilkemizdir.

Kurumsal

İşinde uzman ekibi ile 2003 yılında tartı aletleri üretimi yapmak için kurulan firmamız o günlerde sadece baskül üretimi yapmaktaydı,sektörün ihtiyaçları doğrultusunda zaman içinde ürün çeşitliliğini artıran firmamız her zaman daha iyisini yapmak hedefi ile bugün 100 Kg dan 100 tona kadar çeşitli kapasite ve özelliklerde tartı sistemleri üretmektedir.

Tüm tartı aletlerinin sizlere güvenli ve doğru bir şekilde ulaşması için gerek üretimde gerekse üretimden sonraki tüm kalite kontrolleri teknik elemanlarımızca yapılmaktadır.

İletişim Bilgileri

DELTA TARTI
2823 Sokak NO:117 Çarfi İşm. B Blok
K:2/213 1.Sanayi Sitesi
İzmir

Delta Tartı

Delta Tartı, ölçü, akaryakıt, lpg sayaçları, tartı aletleri, izmir tartı aletleri, izmir sayaç firmaları,Taşıt Kantarları, Aks Kantarları, Endüstriyel Baskül ve Kantarlar, Dozajlama Sistemleri, Vinç Kantarları, Dinamik Tartım Sistemleri, Dijital Ağırlık Göstergeleri, Yük Hücreleri, Kütle ve Kütle Setleri, Yazılımlar